seTXT.pl

     

Czym jest seoTXT.pl?

Jeśli masz już dosyć wystawiania i przeglądania ogłoszeń copywriterów, braku terminowości i ciągłego trafiania na osoby bez możliwości wystawienia faktury vat - nasza oferta jest właśnie dla Ciebie! Założeniem systemu jest maksymalne uproszczenie procesu zamawiania i przechowywania tekstów na potrzeby pozycjonowania. Nie musisz zastanawiać się komu zlecić wykonanie treści, nie musisz prosić tygodniami o fakturę, nie musisz się obawiać, że ktoś Cię oszuka.
W jaki sposób wygląda proces zlecania tekstów?


Krok 1 - doładuj konto

W seoTXT obowiązuje wirtualna waluta - punkty. 1 punkt = 1 zł netto. Dla wielu firm jest to rozwiązanie ułatwiające optymalizację podatkową. Po prostu w miesiącu, w którym potrzebujesz kosztów, kupujesz większą liczbę punktów, które możesz wykorzystać w późniejszym okresie.
W dziale doładowania możesz stworzyć nowe doładowanie i opłacić je korzystając z szybkich płatności. Po zaksięgowaniu wpłaty będziesz mógł od razu pobrać fakturę vat (jeśli posiadasz konto na firmę). Minimalna kwota doładowania to 10 punktów.


Krok 2 - dodaj zlecenie i zaakceptuj termin

Na chwilę obecną w naszym systemie możesz dodać 2 rodzaje zleceń:
- zlecenie standardowe - typowe teksty na serwisy zapleczowe lub artykuły presell page, cena to 3 ptk za 1000 znaków bez spacji (można zlecać wielokrotność 100 znaków);
- zlecenie niestandardowe - każde inne zlecenie, w tym na teksty z synonimami, cena ustalana jest indywidualnie;

Dodając zlecenie możesz wybrać konkretnego pracownika (jeśli np. z informacji na podstronie "pracownicy" wynika, ze interesuje się tematem, o którym mają być teksty) lub zostawić opcję "dowolny". Jeśli wskażesz konkretną osobę, wtedy tylko ona otrzyma prośbę o podanie terminu realizacji. W przypadku wybrania "dowolnego" pracownika, otrzymasz propozycje terminu wykonania od każdego z naszych tekściarzy - będziesz mógł zaakceptować jedną z nich.
W przypadku zleceń niestandardowych, oprócz terminu realizacji otrzymasz także propozycję stawki dla tego zlecenia. Jeśli na tym etapie żadna z ofert nie przypadnie Ci do gustu, możesz anulować zlecenie i zarezerwowane na nie punkty zostaną "zwolnione".


Krok 3 - zlecenie wykonane

Po tym jak nasz pracownik ukończy tworzenie twoich tekstów, zostaniesz poinformowany odpowiednim emailem, a zlecenie pojawi się w sekcji "Zakończone". Na tym etapie możesz pobrać plik z tekstami oraz widzisz ich listę wraz z dokładną ilością znaków. Jeśli masz jakieś zastrzeżenia do danego zlecenia, możesz zostawić wiadomość pracownikowi, który się nim zajmował (system ticketów) i poprawi on teksty. Jeśli uznasz, że wszystko jest w porządku to akceptujesz ostatecznie zlecenie. Na tym etapie, jeśli termin został przekroczony, na Twoje konto zostanie zwrócone 80% wartości punktowej zlecenia. Tekst trafia do archiwum zleceń, do którego masz cały czas dostęp - już nigdy nie stracisz swoich tekstów przez przypadkowe skasowanie bądź awarię komputera.


Krok 4 - polecaj system innym

Jeśli jesteś zadowolony z naszych usług, możesz polecać system swoim znajomym i otrzymywać 5% wartości wszystkich doładowań, które kiedykolwiek opłacą. Uzyskane w ten sposób punkty, będziesz mógł przeznaczyć na zakup tekstów, dzięki czemu poprawi się rentowność Twojej działalności.