seTXT.pl

     

Opinie i recenzje w zewnętrznych serwisach:
- http://www.lexy.com.pl/blog/seotxt-pierwsze-wrazenia-z-serwisu.html
- http://berlinski.pl/tresci/seotxt-pl-platforma-do-zlecania-tekstow/
- http://seo-z.pl/seotxt-pl-teksty-seo/
- http://seonaobcasach.pl/seotxt-pl-moje-wrazenia-o-serwisie/


"Po wielu opóźnieniach spodowanych chorobą lub notorycznym psuciem się dysków twardych copywriterów rozpoczęliśmy współpracę z seoTXT. Dzięki jakości i terminowości jesteśmy w stanie dokładnie zaplanować prace."
Jacek Jurczyński - iVenture.pl

"W seoTXT zlecamy teksty na strony firmowe naszych klientów, którzy są bardzo zadowoleni z efektów tej współpracy i chętnie zlecają nam dalszą rozbudowę ich serwisów."
http://www.StronyNaMedal.pl

"Zawsze wiedziałem, że pisanie tekstów nie jest łatwe i zawsze się zastanawiałem jak można napisać kilkaset różnych, niepowtarzalnych tekstów na jeden temat, z danymi frazami.. Początkowo korzystałem z usług freelancerów - teoretyczne zalety to była szybkość i jakość tekstów.. Niestety tylko teoretyczne - najczęściej termin oddania albo się opóźniał, albo jakość tekstów wołała o pomstę do nieba!
Z usług seotxt skorzystałem z polecenia. Po odebraniu kilkuset tekstów o najróżniejszej tematyce (zdrowie, sport, moda, itd) mogę powiedzieć jedno - do tej pory nie spotkałem się z drugą tak rzetelną firmą! Wszystkie teksty wykonane w terminie! Teksty najwyższej jakości! W każdej chwili kontakt z pracownikiem piszącym teksty w celu wniesienia szczegółów lub poprawek. I do tego cena, która jest bardzo atrakcyjna."

Krzysztof Arent - http://inset.pl

"Korzystamy z usług seoTXT od początku działania serwisu i jak dotąd wszystkie zlecenia były na czas i zgodnie z wytycznymi. Zdecydowanie polecam"
Krzysztof Balicki - Web Systems Krzysztof Balicki

"Z seoTXT korzystam od samego początku. Mogę śmiało polecić ich usługi. To że seoTXT starannie wybiera osoby do pisania tekstów gwarantuje nam, że nasze zlecenie zostanie wykonane w bardzo dobrej jakości. Bardzo dobre rabaty przy większych zleceniach czynią serwis również atracyjnym cenowo. Bardzo dobra jest prywatna i zadbana baza presell pages."
Marcin Radoń - http://www.MarcinRadon.pl

"Po doświadczeniach z freelancerami nabrałem przekonania, że copywriterzy to straszni pechowcy, ciągłe choroby, wypadki, pogrzeby, padające dyski, komputery etc. W seoTXT muszą pracować sami szczęściarze, bo teksty są zawsze na czas, bez wymówek. Jednym słowem polecam! :)"
Ryszard Bielawski

"Współpracuję z SeoTXT od pierwszych tygodni ich działalności: tym samym nasza współpraca rozpoczęła się w 2011 roku. Jak dotad ani razu się nie zawiodłem: teksty zawsze są gotowe w terminie a ich jakość w większości przypadków przewyższa te zakupione u wolnych strzelców ogłaszających się na branżowych forach."
Piotr Rudnicki - http://plog.pl

"Główną zaletą seoTXT jest terminowość. Zlecając teksty mam pewność, że otrzymam je w danym terminie. Dodatkowym atutem jest przyjazny interfejs, umożliwiający szybkie zamawianie artykułów. Polecam."
Paweł Jóźwik - http://monitoruj.pl