seTXT.pl

     

Do kogo skierowana jest usługa seoTXT reseller?

Usługa reseller skierowana jest do firm i osób prywatnych, które tworzą wszelkiego rodzaju oprogramowanie seo (i nie tylko), którego elementem (i zazwyczaj wąskim gardłem) są treści pisane. Udostępniamy odpowiednie API i dzięki temu od dziś możliwa jest pełna automatyzacja procesów związanych z przygotowywaniem treści. Przykłądowe zastosowania to:
- wszelkiego rodzaju "dodawarki", w których potrzebne są artykuły i opisy stron - możesz zaoferować swoim użytkownikom stworzenie takiego opisu jednym kliknięciem i dodatkowo zarobić na marży;
- oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowego - właściciel sklepu może jednym kliknięciem zamówić unikalny opis produktu;
- generatory stron zapleczowych, które mogą działać w 100% automatycznie bez potrzeby generowania sztucznej treści;
- klony serwisu seoTXT - możesz mieć własną firmę copywriterską bez konieczności zatrudniania pracowników!


Warunki finansowe

Warunki finansowe z każdym ustalamy indywidualnie. Gwarantujemy jednak spore rabaty od oficjalnych cen, dzięki czemu możesz oferować nasze usługi po identycznych stawkach jak nasze i jeszcze na tym zarobić!


Sprawy techniczne

Cały system oparty jest na API. Twóje skrypty wysyłają do naszych odpowiednie informacje dot. rodzaju zlecenia. System dodaje zlecenie i pobiera punkty z Twojego konta resellerskiego. Po wykonaniu zlecenia przez naszych pracowników, system seoTXT odpytuje skrypt po Twojej stronie przesyłając odpowiednią informację i udostępniając adres url do pliku txt z przygotowanymi tekstami w odpowiednim formacie, który możesz automatycznie obrabiać.


Jak zacząć?

Skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@seotxt.pl i opisz usługę, w ramach której będziesz oferować nasze teksty. Przedstawimy warunki finansowe i udostępnimy dokumentację API. Naszym partnerom umożliwiamy oficjalne powoływanie się na markę seoTXT wraz z publikowaniem naszego logotypu.