Teksty seo

     

Teksty napiszą dla Ciebie doświadczeni copywriterzy seo, którzy związani są nami odpowiednią umową o współpracy. Aby zachować wysoką jakość usług, prowadzimy ciągły monitoring oraz system ocen pracowników. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko zareagować na problemy i zakończyć współpracę z nieodpowiednimi osobami.
[ więcej... ]

Jeśli zlecałeś teksty freelancerom, zapewne zdajesz sobie sprawę z ogromnej wady takiego rozwiązania - bardzo ciężko nawiązać współpracę z terminowymi osobami. Dodając zlecenie w seoTXT nasz pracownik deklaruje termin jego wykonania. Jeśli termin ten zostanie przekroczony, zapłacisz za swoje zlecenie tylko 20% ustalonej ceny!
[ więcej... ]

Szybkie płatności to w dzisiejszych czasach standard w wielu usługach ecommerce. Niestety większość firm z branży copywritingu o tym zapomina. W seoTXT możesz doładować konto w kilka sekund, a jeśli posiadasz firmę, fakturę pobierzesz bezpośrednio z panelu klienta od razu po zaksięgowaniu wpłaty.
[ więcej... ]

Rolinko.pl

"Dziękuję firmie SeoTXT.pl za współpracę. Wszystkie zlecone zadania zostały wykonane w pełni profesjonalnie i szybko. To bardzo istotne. Dodatkowo na szóstkę oceniam kontakt z właścicielami i osobami tworzącymi teksty. Ich zaangażowanie to ogromny atut. Szczególnie podoba mi się inicjatywa autorów, którzy niejednokrotnie proponowali świetne tematy tworzonych treści. Raz jeszcze polecam"
Szczepaniak-Adwokat.pl

"Regularnie korzystamy z usług SeoTXT. Bardzo wysoki poziom Copywriterów i szybkie terminy realizacji pozwalają nam szybko i sprawnie rozbudowywać dostępną w serwisie bazę wiedzy"
Piotrek - Krypto.pl

"Po wielu opóźnieniach spodowanych chorobą lub notorycznym psuciem się dysków twardych copywriterów rozpoczęliśmy współpracę z seoTXT. Dzięki jakości i terminowości jesteśmy w stanie dokładnie zaplanować prace."
Jacek Jurczyński - iVenture.pl

"W seoTXT zlecamy teksty na strony firmowe naszych klientów, którzy są bardzo zadowoleni z efektów tej współpracy i chętnie zlecają nam dalszą rozbudowę ich serwisów."
http://www.StronyNaMedal.pl

"Zawsze wiedziałem, że pisanie tekstów nie jest łatwe i zawsze się zastanawiałem jak można napisać kilkaset różnych, niepowtarzalnych tekstów na jeden temat, z danymi frazami.. Początkowo korzystałem z usług freelancerów - teoretyczne zalety to była szybkość i jakość tekstów.. Niestety tylko teoretyczne - najczęściej termin oddania albo się opóźniał, albo jakość tekstów wołała o pomstę do nieba!
Z usług seotxt skorzystałem z polecenia. Po odebraniu kilkuset tekstów o najróżniejszej tematyce (zdrowie, sport, moda, itd) mogę powiedzieć jedno - do tej pory nie spotkałem się z drugą tak rzetelną firmą! Wszystkie teksty wykonane w terminie! Teksty najwyższej jakości! W każdej chwili kontakt z pracownikiem piszącym teksty w celu wniesienia szczegółów lub poprawek. I do tego cena, która jest bardzo atrakcyjna."

Krzysztof Arent

"Korzystamy z usług seoTXT od początku działania serwisu i jak dotąd wszystkie zlecenia były na czas i zgodnie z wytycznymi. Zdecydowanie polecam"
Krzysztof Balicki - Web Systems Krzysztof Balicki

"Z seoTXT korzystam od samego początku. Mogę śmiało polecić ich usługi. To że seoTXT starannie wybiera osoby do pisania tekstów gwarantuje nam, że nasze zlecenie zostanie wykonane w bardzo dobrej jakości. Bardzo dobre rabaty przy większych zleceniach czynią serwis również atracyjnym cenowo. Bardzo dobra jest prywatna i zadbana baza presell pages."
Marcin Radoń - http://www.MarcinRadon.pl

"Po doświadczeniach z freelancerami nabrałem przekonania, że copywriterzy to straszni pechowcy, ciągłe choroby, wypadki, pogrzeby, padające dyski, komputery etc. W seoTXT muszą pracować sami szczęściarze, bo teksty są zawsze na czas, bez wymówek. Jednym słowem polecam! :)"
Ryszard Bielawski

"Współpracuję z SeoTXT od pierwszych tygodni ich działalności: tym samym nasza współpraca rozpoczęła się w 2011 roku. Jak dotad ani razu się nie zawiodłem: teksty zawsze są gotowe w terminie a ich jakość w większości przypadków przewyższa te zakupione u wolnych strzelców ogłaszających się na branżowych forach."
Piotr Rudnicki - http://plog.pl

Rolinko.pl

ZOBACZ WIĘCEJ OPINII